Reyhani Kasrı Hotel

Reyhani Kasrı Hotel

Reyhani Kasrı Oteli, taş işçiliğinin tüm görkemini yansıtan karakteristik binası, tüm Mardin şehrine hakim konumu, göz alabildiğine uzanan Mezopotamya Ovası manzarası, önemli tarihi eserlere yakınlığıyla, ziyaretçilerine büyülü bir zaman yolculuğu sunuyor.

En son teknoloji sayesinde, taş binanın tarihi dokusu ve kültürel detaylarıyla modern yaşamın alt yapı, güvenlik, konfor ve lüks gibi ayrıntılarını titizlikle buluşturan tesis, kullanılan kaliteli ve özel üretim malzemelerle de rakiplerinden ayrılıyor.

Konukların ihtiyaçları en ince detaylarına göre düşünülerek tasarlanan Reyhani Kasrı Oteli, Mezopotamya Ovası’na hâkim, muhteşem manzaralı Suit, Delux ve Standart odalarıyla misafirlerine konforlu ve kaliteli konaklama hizmeti veriyor.

Tüm Mardin şehrini seyretme imkanı veren Teras Restoran & Cafe ise konuklarını, Mardin’e özgü mükemmel lezzetlerle ağırlıyor.

Mardin bölgesinde halihazırda 200’den fazla kurumsal şirket müşterisi bulunan Reyhani Kasrı Oteli, bölgeye kültür turları düzenleyen Türkiye’nin önde gelen tur acentelerine de 12 ay kesintisiz hizmet veriyor.

Mardin’in tarihi kent merkezinde faaliyet gösteren bu otel, şehrin dolambaçlı sokaklarının ve geleneksel taş evlerin muhteşem manzarasını sunmaktadır. Otel, ücretsiz Wi-Fi erişimiyle donatılmış modern ve ferah konuk odaları ile hizmet vermektedir.

Reyhani Kasrı Hotel’in aydınlık odaları Daikin marka klimalarla donatılmış ve sade renklerle şık bir şekilde dekore edilmiştir. Odalarda ayrıca minibar ve LCD uydu TV bulunmaktadır. Bazı odalarda spa küveti de mevcuttur.

Otelin restoranında taze ürünlerle hazırlanan yöresel yemekler ve kahvaltı servis edilir. Terasta bir fincan kahvenin veya çayın tadını çıkarabilirsiniz.

  • Galeri
  • Ulaşım
1.Cadde No:163, 47100, Mardin
RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster