AnasayfaMardin'de Konaklama YerleriMardin Pansiyonları

Mardin Pansiyonları

Seyr-i Merdin Pansiyon

Taş yapı özelliğine sahip Seyr-i Merdin Pansiyon’da Mezopotamya Ovası’nın panoramik manzarasını izlemek istemez misiniz? Geleneksel tarzda dekore edilmiş odalarda uydu tv, ücretsiz Wi-Fi, minibar, banyo yer almaktadır. Seyr-i Merdin Pansiyon, Süryani Ortodoks Manastırı Deyr ul-Zafaran’a 6 km, Mardin Havalimanı’na 20 km mesafededir. Devamını Oku »

Şahmeran Pansiyon

Otantik Mardin’in çekici ve doğal yapısı içerisinde huzur ve dinlenmeyi sunan Şahmeran Pansiyon misafirleri için uzun süreli konaklama hizmeti sunmaktadır. Şahmeran Pansiyon’un tüm odaları verandalı ve sade mobilyalıdır. Bazı odalarda özel banyo, bazılarında ise ortak banyo bulunur. Tümünde özel ev yapımı sabunlar gibi malzemeler mevcuttur. Kahvaltı, pansiyondaki doluluk durumuna göre açık büfe ya da porsiyon şeklinde servis edilir. Mardin’deki restoranlarda, ... Devamını Oku »

Mardin Kale Pansiyon

Mardin Kale Pansiyon konuklarını en iyi şekilde ağırlamayı ilke edinmiş ve bu amaçla hizmet veren bir pansiyondur. Bütün odalarda split klima, tv, buzdolabı, sıcak su ve kablosuz internet mevcuttur. Devamını Oku »