AnasayfaMardin'de Konaklama YerleriMardin 4 Yıldızlı Oteller

Mardin 4 Yıldızlı Oteller

Hilton Garden Inn Mardin

Kültürün, bereketin ve medeniyetin dünyaya yayıldığı “Dillerin ve Dinlerin Ortak Şehri” olarak adlandırılan Mardin, Dünya kültür mirası listesinde dokusu bozulmamış üç şehirden birisidir. Mezopotamya üzerinde, taşların hüküm sürdüğü ve geleneksel mimari dokunun hala yaşatıldığı tarihi kentin yeni yerleşim merkezinde yer alan Hilton Garden Inn Mardin, Mezopotamya ovasına hakim bir tepede, Yenişehir merkezinde olup eski Mardin’e ve tarihi mekanlara 4 km ... Devamını Oku »

Yay Grand Otel

Güneydoğunun konukseverliğini yaşayacağınız 4 yıldızlı Yay Grand Otel sizleri Mardin in mistik havasını solumaya davet ediyor.  Kısa süre önce kurulmasına rağmen Tüm dünyada binlerce konuğun beğenisini kazanan tesis toplantı ve seminer olanakları dışında da bölgenin en kapsamlı turizm kompleksi olma özelliğini taşımaktadır. Sizlerin rahatı düşünülerek hazırlanmış 2 adet Kral Dairesi, 9 Adet Junior Suit oda, 14 adet Suit oda, 7 ... Devamını Oku »

Dunaysır Otel

Güneydoğunun konukseverliğini yaşayacağınız, Kızıltepe’nin ilk 4 yıldızlı otelinde bölgenin tarihsel dokusunu ve mistik havasını hissedeceksiniz. Turizm kompleksi özelliği taşıyan Dunaysır Otel’de restaurant, şok havuzu, hamam, sauna ve spor salonu yer almaktadır. Dunaysır Otel, yorucu bir günün sonunda konukları rahatlatıcı şok havuzu, sauna, hamam, buhar odası, fitness salonu, güzellik salonu ve otelin her alanında ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunmaktadır. Dunaysır Otel’in bütün ... Devamını Oku »