AnasayfaMardin'de Konaklama YerleriMardin Butik OtelleriErdoba Evleri Babil Konağı
Erdoba Evleri Babil Konağı

Erdoba Evleri Babil Konağı

Babil Konağı 1946 yılında inşa edilmiş olup, 2005’te de restorasyon çalışması yapılmıştır. Konak 4 katlı olup, ana caddede misafirlerini ağırlamaktadır. Mardin taşından yapılmıştır, tarihi ve konforu aynı anda sunan bir mekândır. Konak bünyesinde 350 kişilik modern toplantı salonu ile Mezopotamya’ya hakim teras bulunmaktadır.

Babil Konağı, Mardin’in merkezindeki tarihi binalardan birinde yer almakta olup konuklarına modern iç mekanlar sunar. Otelde, Mezopotamya platosunun muhteşem manzarasına sahip bir teras, ücretsiz Wi-Fi bağlantısı ve ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Erdoba Evleri Babil Konağı’nın tasarım mobilyalarıyla döşenmiş ferah odaları, klima ve düz ekran TV ile donatılmıştır. Odalarda ahşap zeminli bir oturma alanı ve küvetli bir özel banyo vardır.

Konuklar otelin restoranında, Mardin’in geleneksel yemeklerinin tadını çıkarabilir ya da otelin merkezi konumu sayesinde çevredeki kente has kafeleri ve tavernaları ziyaret edebilir.

Mardin Kalesi ve Arur Kalesi gibi Mardin kent merkezinin pek çok popüler mekanı, Erdoba Evleri Babil Konağı’na 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

  • Galeri
  • Ulaşım
1. Cadde No:135, 47100, Mardin
RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster