Dunaysır Otel

Dunaysır Otel

Güneydoğunun konukseverliğini yaşayacağınız, Kızıltepe’nin ilk 4 yıldızlı otelinde bölgenin tarihsel dokusunu ve mistik havasını hissedeceksiniz. Turizm kompleksi özelliği taşıyan Dunaysır Otel’de restaurant, şok havuzu, hamam, sauna ve spor salonu yer almaktadır.

Dunaysır Otel, yorucu bir günün sonunda konukları rahatlatıcı şok havuzu, sauna, hamam, buhar odası, fitness salonu, güzellik salonu ve otelin her alanında ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunmaktadır.

Dunaysır Otel’in bütün odaları özenle döşenmiş olup odaların bir kısmı manzaralıdır. Odalarda Lcd Tv, telefon, banyo, klima, uydu yayını, digital kasa, 24 saat oda servisi ve özel jakuzili odalarıyla 4 yıldızlı konforun tüm detaylarını içermektedir.

Otelin teras katında bulunan 250 kişilik restaurant, Özgürlük Meydanı’nın eşsiz manzarasında Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini, geniş menü alternatifleriyle size ve sevdiklerinize hizmet vermekten mutluluk duyar.

Otelde ayrıca araba kiralama hizmeti konusunda yardımcı olabilecek ve Mardin çevresinde görülmeye değer yerler hakkında bilgi verebilecek ofis bulunmaktadır.

  • Galeri
  • Ulaşım
Şanlıurfa Caddesi Özgürlük Meydanı, 47400, Kızıltepe, Mardin
RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster